BackBack

TAVOLINE Coffee table Olympus castillo-toro color 110x51x42,5CM/CODE PAK123-000011

Lek 6,800

TAVOLINE Coffee table Olympus castillo-toro color 110x51x42,5CM/ CODE PAK123-000011

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAVOLINE Coffee table Olympus castillo-toro color 110x51x42,5CM/

CODE PAK123-000011

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.