BackBack

TAVOLINE black-walnut color 85x55x41cm/CODE PAK 120-000049

Lek 9,800

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE Tavoline kafeje Biciklete ngjyre e zeze-arre 85x55x41cmNëse po kërkoni të pajisni hapësirën tuaj me mobilje me një stil të veçantë modern me qëndrueshmëri, atëherë seria Bike...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE

Tavoline kafeje Biciklete ngjyre e zeze-arre 85x55x41cm

Nëse po kërkoni të pajisni hapësirën tuaj me mobilje me një stil të veçantë modern me qëndrueshmëri, atëherë seria Bike është për ju. Një propozim dekorimi mbresëlënës që arrin kufijtë e dizajnit industrial dhe do të ndryshojë në mënyrë krijuese estetikën e hapësirës suaj.

Specifikimet:
* Bërë nga chipboard me cilësi të lartë me veshje DRU dhe metal.
* Rrotat janë të qëndrueshme për arsye sigurie dhe 31 cm në diametër.
* I disponueshem ne ngjyre te erret arre.

Dimensionet:
Gjatësia: 85 cm.
Thellësia: 55 cm.
Lartësia: 41 cm.

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira.
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazhin

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.