BackBack

Tavoline black-walnut 40x43x60cm/CODE PAK120-000204

Lek 4,800

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE Tavoline e zeze-arre 40x43x60cmSpecifikimet:* E bërë prej metali, chipboard me cilësi të lartë me veshje melamine dhe pëlhurë.* E disponueshme ne ngjyre te zeze-arresDimensionet e produktit:Gjatësia: 40...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE

Tavoline e zeze-arre 40x43x60cm

Specifikimet:
* E bërë prej metali, chipboard me cilësi të lartë me veshje melamine dhe pëlhurë.
* E disponueshme ne ngjyre te zeze-arres

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 40 cm
Thellësia: 43 cm
Lartësia: 60 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.