BackBack

Tavoline black-stainless steel golden/CODE PAK138-000002

Lek 29,800

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  TAvoline xhami  e zezë-artë 120x60x40cm Jeni në kërkim të një tavoline ndenjeje që do t'i japë një frymë luksi hapësirës suaj?Kjo  është zgjedhja ideale për t'i shtuar stil...

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

TAvoline xhami  e zezë-artë 120x60x40cm

Jeni në kërkim të një tavoline ndenjeje që do t'i japë një frymë luksi hapësirës suaj?Kjo  është zgjedhja ideale për t'i shtuar stil dekorit të shtëpisë tuaj. Kombinoje me konsolën dhe tavolinën anësore të serisë dhe krijoni kompozime mbresëlënëse në hapësirën tuaj!

Specifikimet:
* Bërë prej çeliku inox dhe xhami i kalitur (8 mm).
* E disponueshme në ngjyrën e zezë-artë.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 120 cm
Thellësia: 60 cm
Lartësia: 40 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

ATTRIBUTES
Gross Weight 22
Net Weight product 21.5
Lenght product 120
Width product 60
Height product 40
Material STAINLESS STEEL - GLASS 8mm
Color BLACK - GOLDEN
K/D YES
Number product package 1
Package pcs 1
Dimension package 130x67x16
CBM pcs 0.139
CBM package 0.139
Volume weight product 27.872
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.