BackBack

Tavoline black-oak 100x60x44,5cm/CODE PAK176-000009

Lek 18,070

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Tavolinë kafeje ngjyra e zezë-lisi 100x60x44,5cm Një tavolinë ndenjeje që padyshim do të bie në sy me dizajnin e saj elegant. Specifikimet: * Bërë nga chipboard dhe...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Tavolinë kafeje ngjyra e zezë-lisi 100x60x44,5cm

 Një tavolinë ndenjeje që padyshim do të bie në sy me dizajnin e saj elegant. 

Specifikimet:
* Bërë nga chipboard dhe metal.
* Përfshin hapësirën e magazinimit me rafte.
* E disponueshme në ngjyrë lisi - e zezë.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 100 cm
Thellësia: 60 cm
Lartësia totale: 44.5 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.
ATTRIBUTES
Gross Weight 23
Net Weight product 22,5
Lenght product 100
Width product 60
Height product 44.5
Material CLIPBOARD WITH MELAMINE COATING 18mm - METAL
Color BLACK - OAK
K/D YES
Number product package 1
Package pcs 1
Dimension package 111,5x66x11,3
CBM pcs 0,083
CBM package 0,083
Volume weight product 16,631

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.