BackBack

Tavoline anthracite antique-black 100x60x44.5cm/CODE PAK 176-000033

Lek 19,360

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Tavolinë kafeje antracit antike-e zezë 100x60x44.5cm Një tavolinë që i përshtatet çdo dhome ndenjeje me shije, madje duke i shtuar edhe estetikën e saj. Ndërtim cilësor që...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Tavolinë kafeje  antracit antike-e zezë 100x60x44.5cm

Një tavolinë që i përshtatet çdo dhome ndenjeje me shije, madje duke i shtuar edhe estetikën e saj. Ndërtim cilësor që mbulon të gjitha shijet dhe bën përshtypje.

Specifikimet:
* Bërë prej metali dhe chipboard të cilësisë së lartë .
* E disponueshme në antik antracit me këmbë të zeza.
* Përfshin hapësirën e magazinimit me rafte.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 100 cm
Thellësia: 60 cm
Lartësia: 44.5 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.
ATTRIBUTES
Gross Weight 25
Net Weight product 24
Lenght product 100
Width product 60
Height product 44,5
Material CLIPBOARD WITH MELAMINE COATING - METAL
Color DARK GREY - BLACK
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 1
Dimension package 112x65x11
CBM pcs 0,080
CBM package 0,080
Volume weight product 16,016

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.