BackBack

TAVE QERAMIKE RECT TRAY 41,5X28X7,1 "PETRA"/CODE 70.020.41

Lek 5,600 Lek 4,480

TAVE QERAMIKE RECT TRAY 41,5X28X7,1 "PETRA"/ CODE 70.020.41

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAVE QERAMIKE RECT TRAY 41,5X28X7,1 "PETRA"/

CODE 70.020.41

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.