BackBack

TAVE FURRE OVALE PORCELANI 42 X30X8 CM /CODE 26.000.65

Lek 8,000 Lek 5,600

TAVE FURRE OVALE PORCELANI 42 X30X8 CM / CODE 26.000.65 TAVE FURRE PORCELANI E TEMPERUAR  DISPONON BAZAMENT METALIK PASTROHET  NE LARESE PJATASH PERDORET NE FURRE SI EDHE NE MIKROVALE 

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAVE FURRE OVALE PORCELANI 42 X30X8 CM /

CODE 26.000.65

TAVE FURRE PORCELANI E TEMPERUAR 

DISPONON BAZAMENT METALIK

  • PASTROHET  NE LARESE PJATASH
  • PERDORET NE FURRE SI EDHE NE MIKROVALE 
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.