BackBack

TAS SERVIRJE 2/PCS 20CM/CODE WEM311

Lek 1,100 Lek 770

TAS SERVIRJE 2/PCS 20CM/ CODE WEM311

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAS SERVIRJE 2/PCS 20CM/

CODE WEM311

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.