BackBack

TAS SALLATE 27CM B/"CHLOE"/CODE RRD204K2

Lek 2,300 Lek 1,150

TAS SALLATE 27CM B/"CHLOE"/ CODE RRD204K2

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAS SALLATE 27CM B/"CHLOE"/

CODE RRD204K2

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.