BackBack

TABAKA PL TRAY W/MIRROR ANT.WHITE/GOLD 38Χ25Χ3,5CM/CODE 3-70-413-0005

Lek 1,600

TABAKA PL TRAY W/MIRROR ANT.WHITE/GOLD 38Χ25Χ3,5CM/ CODE 3-70-413-0005

E shitur

Përshkrimi i Produktit

TABAKA PL TRAY W/MIRROR ANT.WHITE/GOLD 38Χ25Χ3,5CM/

CODE 3-70-413-0005

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.