BackBack

STOL solid wood walnut-fabric ivory 63x50x46cm/CODE PAK167-000004

Lek 19,360

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Karrige relaks  prej druri te ngurte prej pëlhure arre fildishi 63x50x46cmKjo stoli relaksuese është bërë nga druri dhe ka një pamje retro që krijon stil të mesit...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Karrige relaks  prej druri te ngurte prej pëlhure arre fildishi 63x50x46cm

Kjo stoli relaksuese është bërë nga druri dhe ka një pamje retro që krijon stil të mesit të shekullit, e kombinuar me jastëkë të butë dhe të rehatshëm për të siguruar mbështetje të gjithanshme të shpinës. Kjo stol me theks ju lejon të shijoni gjithçka që ofron dhoma juaj.

Specifikimet:
* Rezistenca e peshës së kornizës prej druri ndaj peshës  
* Tapiceri prej pëlhure sediljeje që ofron qëndrueshmëri. E disponueshme në ngjyrë arre - fildishi.
* Skajet e këmbëve kanë mbulesa plastike mbrojtëse për të mbrojtur dyshemenë nga dëmtimet e padëshiruara.

Dimensioni i produktit:
Gjatësia: 63 cm
Thellësia: 50 cm.
Lartësia: 42/46 cm.

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj.

ATTRIBUTES
Gross Weight 12
Net Weight product 10
Lenght product 63
Width product 50
Height product 46
Material ELM WOOD - FABRIC
Color WALNUT - IVORY
K/D YES
Number product package 1
Package pcs 1
Dimension package 65x56x23
CBM pcs 0,084
CBM package 0,084
Volume weight product 16,744
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.