BackBack

STOL rose-gold D40x40cm/CODE PAK 202-000092

Lek 6,580

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  STOL roze-flori D40x40cmSpecifikimet:* Sedilja është prej shkume për elasticitet dhe me qëndrueshmëri më të madhe.* Astar pëlhure me cilësi të mirë me rezistencë të lartë ndaj gërryerjes...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

STOL roze-flori D40x40cm

Specifikimet:
* Sedilja është prej shkume për elasticitet dhe me qëndrueshmëri më të madhe.
* Astar pëlhure me cilësi të mirë me rezistencë të lartë ndaj gërryerjes dhe konsumimit, ngjyra: rozë.
* Ka një suport të kornizës metalike të përforcuar në ngjyrë ari që përzihet në mënyrë harmonike me të tërën.

Dimensioni i produktit:
Gjatësia: 40 cm.
Gjerësia: 40 cm.
Lartësia totale: 40 cm.

Komentet:
Produkti dorëzohet i montuar në paketimin e tij të fabrikës
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj

ATTRIBUTES
Gross Weight 7
Net Weight product 6
Lenght product 40
Width product 40
Height product 40
Material FABRIC
Color PINK - GOLDEN
K/D NO
Number product package 1,000
Package pcs 1
Dimension package 44x44x43
CBM pcs 0.083
CBM package 0.083
Volume weight product 16.650
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.