BackBack

STOL grey velvet - golden metal 40x40x42cm/CODE PAK110-000005

Lek 11,740

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  STOL gri - metal i artë 40x40x42cmSpecifikimet:* Sedilja është prej shkume për elasticitet dhe qëndrueshmëri * Veshje prej kadifeje me cilësi të mirë me rezistencë të lartë ndaj gërryerjes...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

STOL gri - metal i artë 40x40x42cm

Specifikimet:
* Sedilja është prej shkume për elasticitet dhe qëndrueshmëri 
* Veshje prej kadifeje me cilësi të mirë me rezistencë të lartë ndaj gërryerjes dhe konsumimit, ngjyra: gri.
* Ka një suport të kornizës metalike të përforcuar në ngjyrë ari që përzihet në mënyrë harmonike me të tërën.

Dimensioni i produktit:
Gjatësia: 40 cm.
Gjerësia: 40 cm.
Lartësia totale: 42 cm.

Komentet:
Produkti dorëzohet i montuar në paketimin e tij të fabrikës
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj

ATTRIBUTES
Net Weight product 5,56
Lenght product 40
Width product 40
Height product 42
Material VELVET - METAL
Color GREY - GOLDEN
K/D NO
Number product package 1,000
Package pcs 1
Dimension package 42x42x45.5
CBM pcs 0,080
CBM package 0,080
Real Weight product 5,56
Volume weight product 16.052
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.