BackBack

STOL dark green velvet - golden metal 99x45x49cm/CODE PAK110-000041

Lek 14,200

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  STOL kadife jeshile e errët - metal i artë 99x45x49cmKjo stolisje kombinon estetikën me ergonominë dhe është zgjedhja ideale për ata që duan të dekorojnë me stil hapësirën...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

STOL kadife jeshile e errët - metal i artë 99x45x49cm

Kjo stolisje kombinon estetikën me ergonominë dhe është zgjedhja ideale për ata që duan të dekorojnë me stil hapësirën e tyre.

Specifikimet:
Materiali i kornizës: Metal
Materiali i sediljes: Pëlhurë Velvet
E disponueshme ne ngjyre jeshile e erret - e arte

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 99 cm
Thellësia: 46 cm
Lartësia: 49 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga mënyra se si shfaqet në ekranin tuaj

ATTRIBUTES
Net Weight product 9
Lenght product 99
Width product 45
Height product 49
Material VELVET - METAL
Color DARK GREEN - GOLDEN
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 1
Dimension package 101x46.5x52.5
CBM pcs 0.247
CBM package 0.247
Real Weight product 9
Volume weight product 49.313
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.