BackBack

STOL black velvet - golden metal 35x35x43cm/CODE PAK110-000010

Lek 9,040

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  STOL kadife e zezë - metal i artë 35x35x43cmNëse jeni duke kërkuar për një stol mbresëlënës për të përfunduar dekorimin e hapësirës tuaj, ndaloni këtu. Ian kombinon luksin...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

STOL kadife e zezë - metal i artë 35x35x43cm

Nëse jeni duke kërkuar për një stol mbresëlënës për të përfunduar dekorimin e hapësirës tuaj, ndaloni këtu. Ian kombinon luksin dhe cilësinë me çmimet më të mira të tregut.

Specifikimet:
* Sedilja është prej shkume për elasticitet, qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri më të madhe.
* Veshje prej kadifeje me cilësi të mirë me rezistencë të lartë ndaj gërryerjes dhe konsumimit, ngjyra: E zezë
* Ka një suport të kornizës metalike të përforcuar në ngjyrë ari që përzihet në mënyrë harmonike me të tërën.

Dimensioni i produktit:
Gjatësia: 35 cm.
Thellësia: 35 cm.
Lartësia totale: 43 cm.

Komentet:
Produkti dorëzohet i montuar në paketimin e tij të fabrikës
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj

ATTRIBUTES
Gross Weight 3.7
Net Weight product 3.5
Lenght product 35
Width product 35
Height product 43
Material VELVET - METAL
Color BLACK - GOLDEN
K/D NO
Number product package 1,000
Package pcs 1
Dimension package 36.5x36x46
CBM pcs 0.060
CBM package 0.060
Real Weight product 3,82
Volume weight product 12.089
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.