BackBack

SHISHE BOTTLE 700ML 30CM/CODE VAR105

Lek 4,700 Lek 3,760

SHISHE BOTTLE 700ML 30CM/ CODE VAR105

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SHISHE BOTTLE 700ML 30CM/

CODE VAR105

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.