BackBack

SHEGE QERAMIKE POMEGRANATE 6,5X6,5X7/CODE 2-70-146-0237

Lek 550

SHEGE QERAMIKE POMEGRANATE 6,5X6,5X7/ CODE 2-70-146-0237

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SHEGE QERAMIKE POMEGRANATE 6,5X6,5X7/

CODE 2-70-146-0237

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.