BackBack

SET TASA 6 COPE 13CM COTTON CLEAR /CODE 80.214.23

Lek 3,000 Lek 2,100

SET TASA 6 COPE 13CM COTTON CLEAR / CODE 80.214.23

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET TASA 6 COPE 13CM COTTON CLEAR /

CODE 80.214.23

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.