BackBack

SET PJATA PORCELANI S/20 PORCELAIN DINNER SET WHITE W/CIRCLES / CODE 6-60-127-0013

Lek 6,400 Lek 4,480

SET PJATA PORCELANI S/20 PORCELAIN DINNER SET WHITE W/CIRCLES / CODE 6-60-127-0013

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PJATA PORCELANI S/20 PORCELAIN DINNER SET WHITE W/CIRCLES /

CODE 6-60-127-0013

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.