BackBack

SET PJATA ANTIPASTE 6 COPE 24.5 CM/CODE TLH102K6

Lek 6,500 Lek 4,500

SET PJATA ANTIPASTE 6 COPE 24.5 CM/ CODE TLH102K6 STONWARE 

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PJATA ANTIPASTE 6 COPE 24.5 CM/

CODE TLH102K6

STONWARE 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.