BackBack

SET PJATA 20 COPE ENZO/CODE 25.750.40

Lek 12,000 Lek 8,400

SET PJATA 20 COPE ENZO/ CODE 25.750.40 6 PJATATE CEKETA 6 PJATA TE THELLA 6 PJATA FRUTE 1 TAS SALLATE 1 PJATANCE

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PJATA 20 COPE ENZO/

CODE 25.750.40

  • 6 PJATATE CEKETA
  • 6 PJATA TE THELLA
  • 6 PJATA FRUTE
  • 1 TAS SALLATE
  • 1 PJATANCE
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.