BackBack

SET PJATA 20 COPE DINNER SET 20PCS QUADRO / I PLATIN/CODE 55.001.40 PL

Lek 24,000 Lek 19,200

SET PJATA 20 COPE DINNER SET 20PCS QUADRO / I PLATIN/ CODE 55.001.40 PL 6 COPE PJATA ANTIPSATE  6 COPE PJATA GJELLE  6 COPE PJATA FRUTE 1 PJATANCE E MADHE  1...

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PJATA 20 COPE DINNER SET 20PCS QUADRO / I PLATIN/

CODE 55.001.40 PL

6 COPE PJATA ANTIPSATE 

6 COPE PJATA GJELLE 

6 COPE PJATA FRUTE

1 PJATANCE E MADHE 

1 TAS SALLATE I MADH

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.