BackBack

SET PIRUN NGRENIE 6 COPE FORK CHIPPENDALE 18/10/CODE 45.805.073

Lek 2,600 Lek 2,080

SET PIRUN NGRENIE   6 COPE FORK CHIPPENDALE 18/10/ CODE 45.805.073

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PIRUN NGRENIE   6 COPE FORK CHIPPENDALE 18/10/

CODE 45.805.073

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.