BackBack

SET GOTA MARTINI 6 COPE Height:17,5 Length:10,5 Width:10,5 /CODE RAB312K6

Lek 8,400 Lek 5,880

SET GOTA MARTINI 6 COPE Height:17,5 Length:10,5 Width:10,5 / CODE RAB312K6

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET GOTA MARTINI 6 COPE Height:17,5 Length:10,5 Width:10,5 /

CODE RAB312K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.