BackBack

SET/6 GOTE LENGJE DIONY LONG DRINK 345CC /CODE SP52770K6

Lek 1,800 Lek 1,440

SET/6 GOTE LENGJE DIONY LONG DRINK 345CC / CODE SP52770K6

E shitur

Përshkrimi i Produktit

SET/6 GOTE LENGJE DIONY LONG DRINK 345CC /

CODE SP52770K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.