BackBack

SET 6 COPE FILXHANE KAFEJE SIENA/CODE 25.945.17

Lek 4,200 Lek 2,940

SET 6 COPE FILXHANE KAFEJE SIENA/ CODE 25.945.17

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET 6 COPE FILXHANE KAFEJE SIENA/

CODE 25.945.17

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.