BackBack

SET 3 COPE DERRASE THIKE PIRU CARVING SET (SANTOKU+FORK)/CUTT BOARD CODE 01,00,301

Lek 7,700 Lek 5,390

SET 3 COPE DERRASE THIKE PIRU CARVING SET (SANTOKU+FORK)/CUTT BOARD CODE 01,00,301

Nxito, ka vetëm 6 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET 3 COPE DERRASE THIKE PIRU CARVING SET (SANTOKU+FORK)/CUTT BOARD

CODE 01,00,301

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.