BackBack

SENDUK beige-walnut 90x40x44cm/CODE PAK202-000086

Lek 10,800

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  SENDUK beige-arre 90x40x44cmSpecifikimet:Kornizë e qëndrueshme prej druriTapiceri: Pëlhurë me qëndrueshmëri të lartëKapaku hapet duke ju ofruar shumë mundësi për ruajtjen e mbyllur të artikujve tuajE disponueshme në...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

SENDUK beige-arre 90x40x44cm

Specifikimet:
Kornizë e qëndrueshme prej druri
Tapiceri: Pëlhurë me qëndrueshmëri të lartë
Kapaku hapet duke ju ofruar shumë mundësi për ruajtjen e mbyllur të artikujve tuaj
E disponueshme në ngjyrë bezhë - arre

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 90 cm
Thellësia: 40 cm
Lartësia: 44 cm

Komentet:
Produkti dorëzohet në paketimin e fabrikës dhe ka nevojë vetëm për montim të pjesshëm (vidhosja e këmbës)
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj.

ATTRIBUTES
Gross Weight 15,450
Net Weight product 14,330
Lenght product 90
Width product 40
Height product 44
Material FABRIC
Color BEIGE - WALNUT
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 1
Dimension package 95x46x36
CBM pcs 0.157
CBM package 0.157
Volume weight product 31.464
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.