BackBack

SALLON PER VERANDE 4 COPE metal-pe brown- fabric grey/CODE IM134-000008

Lek 29,800

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Komplet verande  4 copë metal-pe kafe- pëlhurë gri Jeni duke kërkuar për një komplet të bukur dhe ergonomik të ambjentit te jashtem te ndenjes   që do të dekorojë...

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Komplet verande  4 copë metal-pe kafe- pëlhurë gri

Jeni duke kërkuar për një komplet të bukur dhe ergonomik të ambjentit te jashtem te ndenjes   që do të dekorojë jashtëzakonisht ballkonin apo kopshtin tuaj?  Garden Lounge është zgjedhja ideale për ju. Dizajni modern  do t'i japin një frymë rinovimi hapësirës suaj.

Seti përfshin:
* Dy (2) STOLA
* Një (1) poltron 2vendsh
* Një (1) tavolinë

Specifikimet:
* Kornizë prej metali dhe skelet  prej palme kacavjerrëse PE.(RATAN)
* Sipërfaqja e tavolinave prej polistireni.
* Tavolina dhe stolat mund të ruhen nën divan duke ju ofruar kështu ruajtje të lehtë.
* E disponueshme në ngjyrë kafe me jastëkë gri.

Dimensionet e divanit:
Gjatësia: 140 cm
Thellësia: 78 cm
Lartësia: 89 cm

Dimensionet e stolit:
Gjatësia: 56 cm
Thellësia: 46 cm
Lartësia: 30 cm

Dimensionet e tavolinës:
Gjatësia: 118 cm
Thellësia: 56 cm
Lartësia: 35 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

ATRIBUTES
Gross Weight 27
Net Weight product 26
Lenght product 118 - 56(2) - 140
Width product 56 - 46(2) - 78
Height product 35 - 30(2) - 88
Minimum height seat -
Material METAL - PE RATTAN - POLYSTERINE
Color GRAY - ΒROWN
K/D NO
Number product package 1
Package pcs 1
Dimension package 132x63x78
CBM pcs 0,649
CBM package 0,649
Volume weight product 129,730
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.