BackBack

QIRI SCENTED CANDLE 4 SCENTS 120g 7,5Χ7Χ8/CODE 6-80-933-0016

Lek 1,500

CODE 6-80-933-0016

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit
CODE 6-80-933-0016
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.