BackBack

Pupe blue 65x65x80/CODE PAK056-000005

Lek 6,500

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  Pupe Pëlhurë  e papërshkueshme nga uji bluPupe e bërë nga 100% poliestër i papërshkueshëm nga uji dhe e mbushur brenda me mikrosfera polistireni me densitet të lartë.Pavarësisht nëse...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

Pupe Pëlhurë  e papërshkueshme nga uji blu

Pupe e bërë nga 100% poliestër i papërshkueshëm nga uji dhe e mbushur brenda me mikrosfera polistireni me densitet të lartë.
Pavarësisht nëse jeni duke parë televizor, duke luajtur lojëra ose në laptop, ose thjesht duke pushuar në kopsht, ky është mbulesa e përsosur e karriges për t'u përdorur brenda ose jashtë.

Specifikimet:
* E veshur nga jashtë me pëlhurë të përforcuar të cilësisë së lartë, me rezistencë ndaj papastërtive, është 100% i papërshkueshëm nga uji.
* Pëlhura ka një trajtim të veçantë, është rezistent ndaj rrezeve të diellit dhe lagështisë, ndërsa pastrohet me sapun dhe ujë të ftohtë.
*E disponueshme ne ngjyre blu.

Dimensioni:
Gjatësia: 65 cm
Thellësia: 65 cm
Lartësia: 80 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.