BackBack

PRERESE PATATESH H13.1X22X9CM/CODE 10-186-023

Lek 1,700 Lek 1,190

PRERESE PATATESH H13.1X22X9CM/ CODE 10-186-023

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PRERESE PATATESH H13.1X22X9CM/

CODE 10-186-023

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.