BackBack

POLTRON velvet blue antique-black 54,5x65,5x66cm /CODE PAK 080-000020

Lek 19,800

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  Poltron velevet  blue antique 54,5x65,5x66cmPoltroni  me luks të përjetshëm, i punuar nga brenda nga një kornizë druri dhe i veshur me velvet të cilësisë së lartë në ngjyrë...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

Poltron velevet  blue antique 54,5x65,5x66cm
Poltroni  me luks të përjetshëm, i punuar nga brenda nga një kornizë druri dhe i veshur me velvet të cilësisë së lartë në ngjyrë te blue antique . Shijoni momente relaksi dhe pushimi, duke nxjerrë në pah në mënyrë elegante hapësirën tuaj. Mund të përdoret për përdorim shtëpiak dhe profesional.

Specifikimet:
* E punuar me dru, shkumë dhe velvet.
* E disponueshme në ngjyrën e blue antique .

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 54.5 cm.
Thellësia: 65.5 cm.
Lartësia: 66 cm.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.