BackBack

POLTRON 3 VENDESH sofa-bed fabric velvet black 180x75x80cm/CODE PAK213-000013

Lek 34,900

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE Divan krevat 3 vendesh pëlhurë VELVET black 180x75x80cmNjë divan që mund të përshtatet mrekullisht në çdo stil dekorimi, duke i dhënë një frymë rinovimi dizajnit tuaj....

BLackBLack
Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE

Divan krevat 3 vendesh pëlhurë VELVET black 180x75x80cm

Një divan që mund të përshtatet mrekullisht në çdo stil dekorimi, duke i dhënë një frymë rinovimi dizajnit tuaj. Dizajni unik me materiale cilësore e bëjnë divanin propozimin ideal për ju që kërkoni nga mobiljet tuaja të kombinojnë ergonominë dhe estetikën.

Specifikimet:
Kornizë e përforcuar e qëndrueshme me susta të brendshme. Sustat ofrojnë rezistencë ndaj peshës, goditjes, përdorimit dhe ndihmojnë divanin të ruajë formën e tij me kalimin e kohës.
Shkumë për komoditetin e sediljeve, rripat dhe një veshje prej pëlhure të tipit velour me cilësi të shkëlqyer dhe qëndrueshmëri të madhe që krijon rehati në sedilje.
Duke ngritur bazën e divanit, ne kemi një bagazh të gjerë 2x magazinimi (77x60x16cm), me një fund të përforcuar prej chipboard për rezistencë ndaj peshës.
Duke hedhur shpinën me një lëvizje, ajo kthehet në një shtrat.
Baza mbështetet në këmbët PP - krom dhe të zezë.
Vjen me dy jastëkë dekorativ 45x30
Ofrohet ne ngjyre e zeze

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 180 cm
Gjerësia: 75 cm
Lartësia: 80 cm
Lartësia e sediljes: 40 cm
Lartësia e shpinës: 48 cm
Thellësia e sediljes: 48 cm
Lartësia e këmbës: 6 cm

Dimensionet e shtratit: 180x100x40 cm

Vërejtje:
Produkti dorëzohet në paketimin e tij të fabrikës dhe me një udhëzues të detajuar montimi. Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.