BackBack

ORE MURI 30.5CM/CODE ROL607

Lek 2,300 Lek 1,840

ORE MURI 30.5CM/ CODE ROL607 Reference: ROL607 Height:4,4Length:30,5Width:30,5

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ORE MURI 30.5CM/

CODE ROL607

Reference:
ROL607
Height:4,4
Length:30,5
Width:30,5
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.