BackBack

MIKSER FRAPE RUBBER GRUPPE/CODE PDH120-RED

Lek 5,400 Lek 3,780

MIKSER FRAPE RUBBER GRUPPE/ CODE  PDH120-RED • Power 220-240V ~ 50Hz / 100W • Longer rotating axis with two rotating disks • 2 rotating disks • Two speed settings • Bowl...

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MIKSER FRAPE RUBBER GRUPPE/

CODE  PDH120-RED

• Power 220-240V ~ 50Hz / 100W

• Longer rotating axis with two rotating disks
• 2 rotating disks
• Two speed settings
• Bowl capacity 450ml
• Rubberized

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.