BackBack

MBAJTESE TV white-walnut color 120x25x37cm/CODE PAK120-000042

Lek 9,290

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Mbajtese Tv   arre e bardhe 120x25x37cmKjo stendë televizori kombinon thjeshtësinë dhe stilin bashkëkohor dhe është ideal për jetesë kompakte!Specifikimet:Kornizë e bërë nga: chipboard .Përfshihen: 1 kabinet /...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Mbajtese Tv   arre e bardhe 120x25x37cm

Kjo stendë televizori kombinon thjeshtësinë dhe stilin bashkëkohor dhe është ideal për jetesë kompakte!

Specifikimet:
Kornizë e bërë nga: chipboard .
Përfshihen: 1 kabinet / magazinë e mbyllur, 1 raft.
E disponueshme në ngjyrë të bardhë-arre.

Dimensioni:
Gjatësia: 120 cm
Thellësia: 25 cm
Lartësia: 37 cm

Komentet
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj.

ATTRIBUTES
Gross Weight 15
Net Weight product 14
Lenght product 120
Width product 25
Height product 37
Material CLIPBOARD WITH MELAMINE 18mm,
Color WALNUT-WHITE
K/D YES
Number product package 1
Package pcs 1
Dimension package 125x32x10
CBM pcs 0.040
CBM package 0.040
Real Weight product 14
Volume weight product 8
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.