BackBack

MBAJTESE TV white-sonoma color 160x35x45cm/CODE PAK214-000014

Lek 19,800

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Mbajtese TV ngjyre e bardhe-sonoma 160x35x45cmPo kërkoni një stendë televizori me një dizajn të bukur që bie në sy?Nëse po, atëherë ky opsion është ajo që ju...

E shitur

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Mbajtese TV ngjyre e bardhe-sonoma 160x35x45cm

Po kërkoni një stendë televizori me një dizajn të bukur që bie në sy?
Nëse po, atëherë ky opsion është ajo që ju nevojitet. Bashkëkohor, modern dhe fleksibël, do të rinovojë estetikën e hapësirës suaj, duke ju ofruar hapësirë ruajtëse në të njëjtën kohë.
Një ide e zgjuar dekorimi për dhomën tuaj të ndenjes.

Specifikimet:
* Konstruksion chipboard  të cilësisë së lartë me rezistencë ndaj stresit dhe konsumit.
* Përfshin kabinete të mbyllura për pajisjet elektronike dhe ruajtjen
* Ofrohet në kombinimin e ngjyrave: E bardhë dhe sonoma

Përmasat: 160x35x45cm

Komente:
Produkti dorëzohet në ambalazh fabrike.
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj

ATTRIBUTES
Gross Weight 28
Net Weight product 26.5
Lenght product 160
Width product 35
Height product 45
Material CHIPBOARD 18MM
Color WHITE - SONOMA
K/D YES
Number product package 1
Package pcs 1
Dimension package 169x42x12
CBM pcs 0.085
CBM package 0.085
Volume weight product 17.035
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.