BackBack

MBAJTESE TV white-oak 100x31,5x29,5cm/CODE PAK176-000006

Lek 9,680

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Kabineti TV  lisi e bardhe me montim ne mur 100x31,5x29,5cm Nëse jeni duke kërkuar për një kabinet televizori në një dizajn elegant dhe të thjeshtë për të...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Kabineti TV  lisi e bardhe me montim ne mur 100x31,5x29,5cm

Nëse jeni duke kërkuar për një kabinet televizori në një dizajn elegant dhe të thjeshtë për të dekoruar hapësirën tuaj, atëherë kjo është ideali për ju. Elegant por në të njëjtën kohë ergonomik.

Specifikimet:
 Pllaka e grimcave është bërë në bazë të standardeve evropiane të cilësisë E1.
Ka një dollap i cili është ideal për organizimin e mbyllur të pajisjeve të lidhura me televizorin tuaj, aksesorëve të tyre dhe objekteve të tjera të përditshmërisë suaj.
Muri: vida direkt në mur duke ju lejuar ta vendosni në lartësinë e zgjedhjes suaj.
E disponueshme në ngjyrë të bardhë - lisi.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 100 cm
Gjerësia: 31.5 cm
Lartësia totale: 29.5 cm

Komentet:
Produkti dorëzohet në paketim të fabrikës dhe me një udhëzues të detajuar montimi.
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj.

ATTRIBUTES
Gross Weight 17.3
Net Weight product 15.3
Lenght product 100
Width product 31,5
Height product 29,5
Material CLIPBOARD WITH MELAMINE COATING 18mm - MDF
Color WHITE - OAK
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 1
Dimension package 112x35x11
CBM pcs 0.043
CBM package 0.043
Volume weight product 8.624
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.