BackBack

MBAJTESE TV white 100x29.5x40cm/CODE PAK120-000172

Lek 6,580

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  MBAJTESE TV e bardhe 100x29.5x40cmKjo mbajtese televizori kombinon thjeshtësinë dhe stilin bashkëkohor dhe është ideal për ju!Specifikimet:Kornizë e bërë nga: chipboard4 rafte të bëra nga: chipboard .E...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

MBAJTESE TV e bardhe 100x29.5x40cm

Kjo mbajtese televizori kombinon thjeshtësinë dhe stilin bashkëkohor dhe është ideal për ju!

Specifikimet:
Kornizë e bërë nga: chipboard
4 rafte të bëra nga: chipboard .
E disponueshme ne ngjyre te bardhe.

Dimensioni:
Gjatësia: 100 cm
Thellësia: 29.6 cm
Lartësia: 40 cm

Komentet
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj.

ATTRIBUTES
Gross Weight 13
Net Weight product 12
Lenght product 100
Width product 29,6
Height product 40
Material CLIPBOARD WITH MELAMINE
Color WHITE
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 1
Dimension package 107x36x10
CBM pcs 0.039
CBM package 0.039
Volume weight product 5.093
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.