BackBack

MBAJTESE TV color sonoma 120x40x38 cm/CODE PAK 043-000073

Lek 9,040

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Mbajtese TV  ne ngjyre sonoma Mbajtesja e  Tv ka një dizajn klasik dhe është një zgjedhje perfekte nëse stili minimal është shija juaj. Me hapësirë ruajtëse për...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Mbajtese TV  ne ngjyre sonoma

Mbajtesja e  Tv ka një dizajn klasik dhe është një zgjedhje perfekte nëse stili minimal është shija juaj. Me hapësirë ruajtëse për Cd dhe DVD, si dhe hapësirë për dekodera ose konzola lojrash, është një opsion i shkëlqyeshëm për çdo stil shtëpie.
Karakteristikat:
*  Cilësi e  lartë prodhimi 16 mm e trashë në ngjyrë sonoma
*Me derë rrëshqitëse
* Përzihet në mënyrë harmonike me pjesën tjetër të serisë.


Dimensioni:
Gjatësia: 120 cm
Gjerësia: 40 cm
Lartësia: 38 cm

Komente:
Produkti dorëzohet në paketim të fabrikës dhe me një udhëzues të detajuar montimi.

ATTRIBUTES
Gross Weight 21
Net Weight product 20,000
Lenght product 120
Width product 40
Height product 38
Minimum height seat -
Material MELAMINE 16mm,
Color SONOMA
K/D yes
Number product package 1,000
Package pcs 1
Dimension package 134x41x7
CBM pcs 0.038
CBM package 0.038
Real Weight product 20,000
Volume weight product 7.692
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.