BackBack

MBAJTESE TV castillo-toro colour 120x39,5x50/CODE PAK123-000018

Lek 9,040

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Mbajtese televizori  ngjyre castillo-toro 120x39,5x50Jeni adhurues i modernes? Dhe po kërkoni një kabinet televizori për të përfunduar dekorimin e dhomës tuaj të ndenjes?Nëse po, atëherë kjo linje  është...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Mbajtese televizori  ngjyre castillo-toro 120x39,5x50

Jeni adhurues i modernes? Dhe po kërkoni një kabinet televizori për të përfunduar dekorimin e dhomës tuaj të ndenjes?
Nëse po, atëherë kjo linje  është për ju. Dizajni katror me linja të pastra, ndërtimi nga materiale cilësore dhe hapësirat e magazinimit e bëjnë këtë mobilje të lehtë në përdorim dhe të domosdoshëm për çdo hapësirë.

Specifikimet:
* E bërë nga dërrasë të cilësisë së lartë me rezistencë ndaj  kohës.

Dimensioni i përbërjes:
Gjatësia e përbërjes: 120 cm.
Gjerësia: 39,5 cm.
Lartësia: 50 cm.

Komentet:
Produkti dorëzohet i montuar, në ambalazh fabrike dhe me një udhëzues montimi të detajuar.
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj.

ATTRIBUTES
Net Weight product 25,000
Lenght product 120
Width product 39.5
Height product 50
Minimum height seat -
Material CLIPBOARD 16mm & 2.5cm WITH 3D PAPER WOOD
Color CASTILLO-TORO
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 1
Dimension package 122X41,7X9,5
CBM pcs 0,048
CBM package 0,048
Real Weight product 25,000
Volume weight product 9,666
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.