BackBack

MBAJTESE TV anthracite-oak color 140x31,5x29,5cm/CODE PAK 176-000005

Lek 12,900

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Mbajtese tv  antracit-lisi 140x31,5x29,5cm Shtojini stil dekorit të shtëpisë tuaj me kabinetin e TV. Një mobilje ergonomike dhe cilësore që premton të kompletojë estetikisht hapësirën tuaj.Specifikimet: Pllaka e grimcave...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Mbajtese tv  antracit-lisi 140x31,5x29,5cm

Shtojini stil dekorit të shtëpisë tuaj me kabinetin e TV. Një mobilje ergonomike dhe cilësore që premton të kompletojë estetikisht hapësirën tuaj.

Specifikimet:
 Pllaka e grimcave është bërë në bazë të standardeve evropiane të cilësisë E1.
Ka dy dollapë të cilët janë idealë për organizimin e mbyllur të pajisjeve të lidhura me televizorin tuaj, aksesorëve të tyre dhe objekteve të tjera të përditshmërisë suaj.
Muri: vida direkt në mur duke ju lejuar ta vendosni në lartësinë e zgjedhjes suaj.
E disponueshme në antracit - lisi.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 140 cm
Gjerësia: 31.5 cm
Lartësia totale: 29.5 cm

Komentet:
Produkti dorëzohet në paketim të fabrikës dhe me një udhëzues të detajuar montimi.
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj

ATTRIBUTES
Gross Weight 22
Net Weight product 19
Lenght product 140
Width product 31,5
Height product 29,5
Material CLIPBOARD WITH MELAMINE COATING 18mm - MDF
Color OAK - ANTHRACITE
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 1
Dimension package 152.4x35.9x10.4
CBM pcs 0.057
CBM package 0.057
Volume weight product 11.380
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.