BackBack

MBAJTESE TV anthracite-oak 100x31,5x29cm/CODE PAK176-000022

Lek 9,680

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Mbajtese televizori i montuar në mur  antracit-lisi 100x31,5x29cm Jepini stil arredimit të shtëpisë tuaj me kabinetin e televizorit. Një mobilje ergonomike dhe cilësore që premton të kompletojë estetikisht...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Mbajtese televizori i montuar në mur  antracit-lisi 100x31,5x29cm

Jepini stil arredimit të shtëpisë tuaj me kabinetin e televizorit. Një mobilje ergonomike dhe cilësore që premton të kompletojë estetikisht hapësirën tuaj.

Specifikimet:
Kornizë e qëndrueshme e pllakave  dhe MDF të qëndrueshme. Pllaka e grimcave është bërë në bazë të standardeve evropiane të cilësisë E1.
Ka dy dollapë të cilët janë idealë për organizimin e mbyllur të pajisjeve të lidhura me televizorin tuaj, aksesorëve të tyre dhe objekteve të tjera të përditshmërisë suaj. Gjithashtu ka rafte të hapura magazinimi në fund.
Muri: vida direkt në mur duke ju lejuar ta vendosni në lartësinë e zgjedhjes suaj.
E disponueshme në antracit - lisi.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 100 cm
Gjerësia: 31.5 cm
Lartësia: 29.5 cm

Komentet:
Produkti dorëzohet në paketim të fabrikës dhe me një udhëzues të detajuar montimi.
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj

ATTRIBUTES
Gross Weight 30.6
Net Weight product 26.2
Lenght product 100
Width product 31,5
Height product 29
Material CLIPBOARD WITH MELAMINE COATING 18mm - MDF
Color ANTHRACITE - OAK
K/D YES
Number product package 1
Package pcs 1
Dimension package 113x33x11
CBM pcs 0,045
CBM package 0,045
Volume weight product 8,950
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.