BackBack

MBAJTESE KAFE SHEQER S/2 METAL COFFEE/SUGAR CANISTER WHITE/GOLD D11X15 CODE 6-60-373-0002

Lek 1,700

MBAJTESE KAFE SHEQER S/2 METAL COFFEE/SUGAR CANISTER WHITE/GOLD D11X15 CODE  6-60-373-0002

Nxito, ka vetëm 5 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE KAFE SHEQER S/2 METAL COFFEE/SUGAR CANISTER WHITE/GOLD D11X15

CODE  6-60-373-0002

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.