BackBack

MBAJTESE BUKE PORCELAIN/BAMBOO BREAD BOX WHITE/NATURAL 30X19X13 / CODE 6-60-690-0009

Lek 6,480

MBAJTESE BUKE PORCELAIN/BAMBOO BREAD BOX WHITE/NATURAL 30X19X13 / CODE 6-60-690-0009

E shitur

Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE BUKE PORCELAIN/BAMBOO BREAD BOX WHITE/NATURAL 30X19X13 /

CODE 6-60-690-0009

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.