BackBack

LULE FLOWER/BRANCH IN PINK COLOR H120CM/CODE 3-85-246-0074

Lek 2,500 Lek 1,500

LULE FLOWER/BRANCH IN PINK COLOR H120CM/ CODE 3-85-246-0074

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

LULE FLOWER/BRANCH IN PINK COLOR H120CM/

CODE 3-85-246-0074

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.