BackBack

LEKUNDESE garden swing hanging metal-pp- pillow in gray color 109x100x197cm/CODE IM135-000007

Lek 22,900

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Lëkundese kopshti e varur metalike-pp- jastëk në ngjyrë gri 109x100x197cmKrijoni vendin perfekt në kopshtin tuaj për t'u larguar nga gjithçka me këtë karrige lëkundëse në natyrë....

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Lëkundese kopshti e varur metalike-pp- jastëk në ngjyrë gri 109x100x197cm

Krijoni vendin perfekt në kopshtin tuaj për t'u larguar nga gjithçka me këtë karrige lëkundëse në natyrë. E përkryer për oborr , kopsht, oborrin e shtëpisë dhe hapësira të tjera të jetesës në natyrë

Specifikimet:
Kornizë e qëndrueshme e bërë prej metali me cilësi të lartë. I përshtatshëm për përdorim në kopshtin tuaj ose në ballkonin tuaj. Ngjyra kafe
Veshja PP: polipropileni
Jastëk i përfshirë pikërisht në madhësinë e lëkundjes. Është prej pëlhure dhe ofrohet në ngjyrë bezhë. Materiali i jastëkut me shkumë që ofron rehati dhe qëndrueshmëri të sediljeve.

Diametri i bazës metalike: 103 cm
Dimensionet e sediljeve:
Gjatësia: 109 cm
Thellësia: 70 cm
Lartësia: 118 cm

Dimensionet e jastëkut:
Gjatësia: 105 cm
Thellësia: 94 cm
Lartësia: 10 cm

Dimensionet e përgjithshme të krevatit:
Gjatësia: 109 cm
Thellësia: 100 cm
Lartësia: 197 cm

Komentet:
Produkti dorëzohet në paketimin e tij të fabrikës dhe me një udhëzues të detajuar montimi.
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj

ATRIBUTET
Pesha bruto 19
Produkti me peshë neto 18
Produkti i gjatësisë 109
Gjerësia e produktit 100
Lartësia e produktit 197
Lartësia minimale e sediljes -
Materiali METAL - Pëlhurë - PP
Ngjyrë GRI
K/D PO
Numri i paketës së produktit 4
Paketa copë 1
Paketa me dimensione 119x110x71 195x7x7 100x100x30 (40x30x20)
CBM copë 1,05
Paketa CBM 1,05
Vëllimi i peshës së produktit 233,066

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.