BackBack

KREVAT golden oak-white antique 160x200cm/CODE PAK173-000023

Lek 34,860

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  Krevat dopio ngjyre e arte lisi-bardhe antike 160x200cmKy shtrat ka një stil minimal. Ka konstruksion cilësor dhe dizajni i tij modern i përshtatet çdo dekorimi.SpecifikimetMateriali: Kornizë e...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

Krevat dopio ngjyre e arte lisi-bardhe antike 160x200cm

Ky shtrat ka një stil minimal. Ka konstruksion cilësor dhe dizajni i tij modern i përshtatet çdo dekorimi.

Specifikimet
Materiali: Kornizë e bërë nga chipboard me veshje melamine
Dimensionet e dyshekut 160x200 (nuk perfshihen ne cmim)
Ai përfshin rrasa ortopedike
Ngjyra: Antike e artë lisi-bardhë

Dimensioni i produktit:
Gjatësia: 170 cm.
Gjerësia: 207.5 cm.
Lartësia: 81 cm.
Lartësia nga dyshemeja deri te rrapat: 27.7 cm

Komentet
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.